tattoo.lv
 • Home
 • Par mums
 • Galerija
 • Pakalpojumi
 • Jaunumi
 • Kontakti
 • Pakalpojumi     Tetovējumu likvidācija / noņemšana
  Lāzera procedūra tetovējumu likvidēšanai / noņemšanai

  Tetovējuma likvidēšanas / noņemšanas process

  Kā darbojas tetovējuma izvadīšana ar lāzeru?

  -Kādēļ tetovējums saglabājas zem ādas?

  Kad Jums ir tetovējums, tad tintes molekulas ir parāk lielas, lai ķermenis tās absorbētu un iznīcinātu. Tā vietā, ādas sadzīšanas procesā, veidojas kolagēna šūnu tīkls, kas saglabā tetovējuma tinti ādā. 

  -Kā darbojas YAG klases lāzers, tetovējuma izvadīšanas procesā?

  Lāzers izstaro gaismas impulsu ar frekvenci, kas ir pielāgota tintes krāsas spektram. Gaismas izstarošana ir pārāk ātra, lai tās kontakts ar ādu izraisītu pārkaršanu. Tā vietā “triecienviļņa” efekts, saskarsmē ar tintes molekulām, liek tām sašķelties pietiekami mazā izmērā, lai ķermenis ar imūnās sistēmas palīdzību dabīgi tās izvadītu.

  -Vai ir iespējams apstrādāt visas tetovēšanas tintes krāsas?
  Nē. Gaisma vilnis ir mērāms nanometros (nm) un ir divi gaismas viļņu garumi, kas tiek izstaroti no šī lāzera - viena ir neredzama infrasarkanā gaisma (1064nm), un otra ir redzama zaļā gaisma (532nm). Infrasarkanā gaisma efektīvi sadala melnas un tumši zilas tintes molekulas, savukārt zaļā gaisma sašķel sarkanas tintes molekulas. Ir iespējams apstrādāt tumšās tintes toņus. Pilnībā izvadīt baltas, dzeltenas un citu gaišā toņa tintes molekulas ir ļoti sarežģīti. Gadījumā, ja pabeidzot izvadīšanu, tiks veikts cover-up, tad tetovējumu izņemšana ar lāzeru krasi paplašina iespējas aizklāt nevēlamo tetovējumu.

  -Kāpēc citas krāsas ir grūtāk izdzēst kā sarkanu un melnu?

  Gaisma uztvers tikai tās krāsa tinti, kura piesaistīta noteiktam viļņu garumam. Nav iespējams ražot lāzeru, kas spēs uztvert visas krāsas, jo daži viļņu garumi ir pārāk sekli, lai ietekmētu krāsu, daži var ietekmēt par daudz un procesā bojāt ādu. Vēl viens iemesls, ka visas krāsas noteiktos daudzumos satur smagos metālus. Dažiem krāsu pigmentiem ir lielāka smago metālu koncentrācija nekā citiem, un šie smagie metāli var reaģēt ar lāzera gaismu un karbonizēties(sadegt) ādā, pārvēršot krāsaino tinti melnā. Ja tā ir noticis, tad šādu tinti ir ļoti grūti izņemt, bet, ja Jums ir citas krāsas, kuras vēlētos izņemt – lāzera operators veiks testu, lai pārliecinātos vai vispār šīs krāsas Jums padodas lāzera procedūrai, pirms uzsākt īsto ārstēšanu.

  -Cik maksā tetovējuma izņemšana?

  Konsultācija un tests maksā 20 eiro. Vienas procedūras cena ir sākot no 75 eiro (atkarīgs no tetovējuma lieluma). Kad ieradīsieties uz konsultāciju, mēs izmērīsim jūsu tetovējumu, noteiksim ādas tipu un pateiksim, cik maksās katra procedūra.

  -Cik seansi būs nepieciešami, lai izvadītu manu tetovējumu?
  Diemžēl, ņemot vēra procedūras norisi, ir neiespējami precīzi noteikt nepieciešamo seansu skaitu. Procedūru skaits var būt sākot no 3 procedūrām, apstrādājot zemas kvalitātes tetovējumus, līdz pat 10 seansiem, izvadot profesionāli veiktus tetovējumus. Procedūru skaitu ietekmē tintes tonis, tetovējuma kvalitāte un ķermeņa imūnās sistēmas reakcija uz procedūru, izvadot sadalītās tintes molekulas.

  -Cik bieži var veikt procedūras?
  Pēc procedūras ķermenim ir nepieciešams laiks, lai izvadītu sašķeltās tintes molekulas, kas ir lēns process. Procedūras nav ieteicams veikt biežāk, kā reizi 4-6 nedēļās. Veic testu, tad 2-3 nedēļas jānogaida un var nākt uz pilno seansu.

  -Kā izskatīsies mana āda pēc katras procedūras?

  Āda būs apsārtusi, līdzīgi vieglam saules apdegumam. Apsārtums parasti pāriet pāris stundu laikā. Ir iespējami nelieli zilumi. Reizēm apstrādājot noteiktus krāsas tipus var veidoties nelielas čūlas, kas, parasti, sadzīst nedēļas laikā. Pēc katra seansa Jūs saņemsiet detalizētu aprakstu, kā kopt apstrādāto ādu pēc procedūrām.

  -Vai tetovējuma izvadīšana sāpēs?

  Iepriekšējie pacienti lāzera saskarsmi ar ādu ir salīdzinājuši kā sitiens pa ādu ar gumiju. Lai padarītu procedūru pēc iespējas patīkamāku, mēs piedāvājam pirms katras procedūras uzklāt anestezējošu krēmu. Tas procedūru padara daudz nesāpīgāku.

  -Vai tetovējumu izņemšana atstāj rētas?

  Lāzera tips, kas tiek izmantots procedūras veikšanai neatstāj rētas. Ļoti retos gadījumos, kad klientam medicīniskajā vēsturē ir bijusi rētošanās (piem. keloīdi), var veidoties rētaudi.

  -Kas veiks izvadīšanas procedūru?

  Procedūru veiks Jolanta Vītola vai Sergejs Prohorovs, kuri ir īpaši apmācīti veikt lāzera procedūras. Ja Jums ir radušies kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.


  Likvidējam nevēlamus tetovējumus, izmantojot Lielbritānijā ražotu iekārtu. Q-switch ND:YAG lāzers ražots speciāli tetovējumu izņemšanai.