TETOVĒJUMA NOŅEMŠANA

Lāzera tetovējumu likvidācija

atbrīvojies no nevēlama tetovējuma!

Tetovējumu uzklāšana radās senos laikos, bet noņemšanas metodes parādijās pavisam nesen. Kādreiz tetovējumi bija uz mūžu, bet tagad tos ir iespējams noņemt.

Mēs piedāvājam unikālu iespēju bez sāpem un rētām atgriezt ādai dabīgo izskatu noņemot ne tikai tetovējumus, bet pat permanento make-up uz visdelikātākajām sejās daļām – plakstiņiem un lūpām.

Salonā mēs izmantojam Q-swithed Nd:YAG lāzeru , kurš ir atzīts par “zelta standartu” nevēlamu tetovējumu likvidēšanā. Pētījumi rāda, ka visdrošākā metode ir sistēma, kura ģenerē spēcīgu impulsu īsā laikā.

Tieši to dara Q-switched Nd:YAG lāzers. Procedūras laikā pigments sabrūk, pie tam āda vienkārši nepaspēj uzsilt. Pēc seansa nepaliek rētas un paša procedūra ir viegli panesama bez anestēzijas.

 • Maskēšana
  Metode, kad zīmējumu neizdzēš, bet ņem krāsu, kura ir līdzīga ādai un pārklāj tetovējumu .
  Metodes trūkums: acīmredzams, ka šī metode noderēs tādos retos gadījumos, kad tetovējums ir gaišāks nekā āda.
 • Dermabrāzija
  Mehāniski, ar speciālu aparatūru “dzēš” augšējo ādas slāni,  vienu pēc otra.
  Metodes trūkums: ilgi, traumatiski un neefektīvi, jo tinte atrodas zem epidermas.
 • Ar skalpeli
  Ķirurģiski noņem adas slāni ar tetovējumu.
  Metodes trūkums: maksimāli traumatiski, bet efektīvi.
 • Krio terapija
  Šķidrais slāpeklis atstāj apdegumus, uz tā uzaug krevele, un kad krevele nokrīt, pigments būs gaišāks.
  Metodes trūkums: neprecīza iedarbība.

Visus minētus apvieno galvenais trūkums – iedarbība nav precīza, punktveida, un nav piemēroti delikātām zonām (apkārt lūpam un acīm.) Šīs metodes atstāj pēdās, kuru nodzēšanai vajadzēs papildus laiku un līdzekļus. Lai izvairītos no nelabvēlīgām sekām mēs iesakām tetovējumu un permanenta meikapa likvidāciju ar lāzeru.

Lāzera Q-swithed Nd:YAG priekšrocības:

Iedarbības precizitāte
Lāzers iedarbojas tikai uz pigmentiem, kuri sadalās daudzās mikrodaļiņās un tiek izvadīti no organisma caur imūnsistēmu. Procedūra nebojā ādu.
Bez pēdām
Impulsa lāzers noņem jebkuras sarežģītības tetovējumu. Pēc katra seansa , tetovējums paliek gaišāks, līdz brīdim, kad krāsas pigmenti vairs nav un tetovējums nav redzams.
Delikāta iedarbība.
Lazērs ir piemērots uzacu, lūpas un plakstiņu apgabaliem, kur āda ir visjūtīgākā.
Krāsai nav nozīme
Ar šo tehnoloģiju ir iespēja likvidēt tetovējumu jebkurā krasā ,bet ir jāņem vērā ka gaišās krāsas izdzēšas ātrāk nekā citas.

TETOVĒJUMA NOŅEMŠANAS PROCESS

Kad Jums ir tetovējums, tad tintes molekulas ir parāk lielas, lai ķermenis tās absorbētu un iznīcinātu. Tā vietā, ādas sadzīšanas procesā, veidojas kolagēna šūnu tīkls, kas saglabā tetovējuma tinti ādā.

Lāzers izstaro gaismas impulsu ar frekvenci, kas ir pielāgota tintes krāsas spektram. Gaismas izstarošana ir pārāk ātra, lai tās kontakts ar ādu izraisītu pārkaršanu. Tā vietā “triecienviļņa” efekts, saskarsmē ar tintes molekulām, liek tām sašķelties pietiekami mazā izmērā, lai ķermenis ar imūnās sistēmas palīdzību dabīgi tās izvadītu.

Nē. Gaismas vilnis ir mērāms nanometros (nm) un ir divi gaismas viļņu garumi, kas tiek izstaroti no šī lāzera – viena ir neredzama infrasarkanā gaisma (1064nm), un otra ir redzama zaļā gaisma (532nm). Infrasarkanā gaisma efektīvi sadala melnas un tumši zilas tintes molekulas, savukārt zaļā gaisma sašķel sarkanas tintes molekulas. Ir iespējams apstrādāt tumšās tintes toņus. Pilnībā izvadīt baltas, dzeltenas un citu gaišā toņa tintes molekulas ir ļoti sarežģīti. Gadījumā, ja pabeidzot izvadīšanu, tiks veikts cover-up, tad tetovējumu izņemšana ar lāzeru krasi paplašina iespējas aizklāt nevēlamo tetovējumu.

Gaisma uztvers tikai tās krāsa tinti, kura piesaistīta noteiktam viļņu garumam. Nav iespējams ražot lāzeru, kas spēs uztvert visas krāsas, jo daži viļņu garumi ir pārāk sekli, lai ietekmētu krāsu, daži var ietekmēt par daudz un procesā bojāt ādu. Vēl viens iemesls, ka visas krāsas noteiktos daudzumos satur smagos metālus. Dažiem krāsu pigmentiem ir lielāka smago metālu koncentrācija nekā citiem, un šie smagie metāli var reaģēt ar lāzera gaismu un karbonizēties(sadegt) ādā, pārvēršot krāsaino tinti melnā. Ja tā ir noticis, tad šādu tinti ir ļoti grūti izņemt, bet, ja Jums ir citas krāsas, kuras vēlētos izņemt – lāzera operators veiks testu, lai pārliecinātos vai vispār šīs krāsas Jums padodas lāzera procedūrai, pirms uzsākt īsto ārstēšanu.

Konsultācija un tests maksā 20 eiro. Vienas procedūras cena ir sākot no 75 eiro (aptuveni sērkociņu kastītes izmērs). Kad ieradīsieties uz konsultāciju, mēs izmērīsim jūsu tetovējumu, noteiksim ādas tipu un pateiksim, cik maksās katra procedūra.

Diemžēl, ņemot vēra procedūras norisi, ir neiespējami precīzi noteikt nepieciešamo seansu skaitu. Procedūru skaits var būt sākot no 3 procedūrām, apstrādājot zemas kvalitātes tetovējumus, līdz pat 10 seansiem, izvadot profesionāli veiktus tetovējumus. Procedūru skaitu ietekmē tintes tonis, tetovējuma kvalitāte un ķermeņa imūnās sistēmas reakcija uz procedūru, izvadot sadalītās tintes molekulas.

Pēc procedūras ķermenim ir nepieciešams laiks, lai izvadītu sašķeltās tintes molekulas, kas ir lēns process. Procedūras nav ieteicams veikt biežāk, kā reizi 4-6 nedēļās. Veic testu, tad 2-3 nedēļas jānogaida un var nākt uz pilno seansu.

Āda būs apsārtusi, līdzīgi vieglam saules apdegumam. Apsārtums parasti pāriet pāris stundu laikā. Ir iespējami nelieli zilumi. Reizēm apstrādājot noteiktus krāsas tipus var veidoties nelielas čūlas, kas, parasti, sadzīst nedēļas laikā. Pēc katra seansa Jūs saņemsiet detalizētu aprakstu, kā kopt apstrādāto ādu pēc procedūrām.

Iepriekšējie pacienti lāzera saskarsmi ar ādu ir salīdzinājuši kā sitiens pa ādu ar gumiju. Lai padarītu procedūru pēc iespējas patīkamāku, mēs piedāvājam pirms katras procedūras uzklāt anestezējošu krēmu. Tas procedūru padara daudz nesāpīgāku.

Lāzera tips, kas tiek izmantots procedūras veikšanai neatstāj rētas. Ļoti retos gadījumos, kad klientam medicīniskajā vēsturē ir bijusi rētošanās (piem. keloīdi), var veidoties rētaudi.

Kā ir aprakstīts augšā, mēs izmantojām vismodernāko tehnoloģiju, bet ar to vajag pareizi rīkoties. Salonā pakalpojumu sniedz klasificēti speciālisti ar lielu pieredzu. Viņi rūpējas par Jūsu rezultātu un varat atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu.