TETOVĒŠANA

TETOVĒJUMU KOPŠANA

Pēc tetovējuma uztaisīšanas meistars tetovējuma vietu sasmērē ar vazelīnu un aplīmē ar plēvi, lai neiekļūtu nekādi netīrumi un nesasmērētu drēbes.

Šo plēvi var turēt maksimāli 3 stundas, bet vislabāk to noņemt pēc 1 – 1,5 stundas.

Pēc plēves noņemšanas tetovējuma vieta rūpīgi jānomazgā ar siltu ūdeni un šķidrajām ziepēm vai dušas želeju, jāmazgā tik ilgi, kamēr nomazgājas viss vazelīns un sakaltušās asinis.

Pēc tam nosusināt ar dvieli, kas nepūkojas, vai papīra dvieli, un pirmo reizi jāsasmērē ar krēmu.

Vairāk līmēt ciet nedrīkst.

Tetovējums sadzīst aptuveni divu (2) nedēļu laikā.

Šajā laikā nedrīkst:
•sauļoties
•peldēties
•iet pirtī, saunā, solārijā
•iet baseinā un vannā

Mazgāties var tikai dušā, siltā vai aukstā ūdenī, bet ne karstā. Var slapināt ar dušas želeju, šampūnu un jebkurām šķidrajām ziepēm, bet nedrīkst berzēt ar sūkli vai lietot tajā vietā skrubjus.

Jāsmērē ar speciālu ‘’Tattoo’’ krēmu vai ‘’Bepanthen Plus’’ krēmu , galējā variantā ar vazelīnu, citas smērvielas tetovējuma vietā lietot nedrīkst. Smērēt nepieciešams 2 reizes dienā – no rīta un vakarā, pēc dušas un ja dienas laikā krevelīte sāk sarauties, plānā kārtiņā nelielu daudzumu, lai spīdētu.

Pirmās divas dienas nedrīkst nodarboties ar sportu un jācenšas šajās dienās aktīvi nesvīst. Ar sviedriem pirmajās pāris dienās, pigments var ‘’izspiesties uz āru’’.

Krevelīte uz brūces parasti parādās 2-3 dienā. Viņu nedrīkst lupināt, plēst nost, kasīt, skrāpēt un lieku reizi traumēt, viņai pašai ir jānokrīt.

Visa dzīšanas perioda laikā, nav ieteicams lietot rūgstošus dzērienus (alus, vīns, šampanietis), stipros alkoholiskos dzērienus. Ir jānēsā viegls un brīvs apģērbs, nedrīkst būt apspīlēts, lai tetovējums elpotu un nesustu. Un neaizlīmēt ar plēvēm vai plāksteriem, tetovējumam jābūt brīvam, lai elpotu.

* Vasaras laikā, pirms dodamies saulē vai solārijā, tetovējumu nepieciešams sasmērēt ar saules aizsargkrēmu, lai pigments neizbalētu un saglabātu savu spilgtumu.

2 nedēļas pēc tetovējuma uztaisīšanas var atrādīties meistaram.
Ja būs nepieciešama korekcija (kaut ko piekrāsot vai palabot), tad viņa bezmaksas darbojas mēnesi. Ja atnākat vēlāk, tad būs jāmaksā puse no tetovējuma sākuma vērtības.

Turpmāk, Jūs kļūstat par mūsu patstāvīgo klientu, pēc pirmā tetovējuma uztaisīšanas sāk darboties 10% atlaide nākamajiem.